fbpx

Sıkça Sorulan Sorular


Kurutmalık, cevizli sucuk gibi ürünlerimiz başta olmak üzere, satışa sunulan ürünlerimizin çoğu makine ile yapılmaya musait değildir. Çok az ürünlerimizde zamanımızın şartlarından dolayı kimi işlemlerde makineden yararlanılmaktadır.

Satın aldığınız ürünler tamamen kayıt altındadır. Hali hazırda satış sözleşmemiz mevcuttur. Ayrıca, Facebook sayfamızda müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Resmi kuruluş olduğumuzdan ziyade olumsuz işlemler ticari anlayışımızın tamamen dışındadır.

Hafta içi saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Cumartesi günü kargoların öğleye kadar çalışmasından dolayı bu saat 12:00’dir. Pazar günü verilen siparişler Pazartesi kargoya verilmektedir.

Resmiyette bütün kargo şirketleri, 3 ila 5 iş günü içerisinde kargoyu alıcıya ulaştırmak zorundadır. Genelde 3-4 gün içerisinde teslimiyet gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, verdiğiniz iletişim numaranıza kargo takip numarası gönderilmektedir. Bu numara ile istediğiniz zaman, görevli kargonun internet sitesinden kargonuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Anlaşmalı gönderim yaptığımızdan dolayı, bulunduğunuz şehre göre fiyatlar en uygun şekildedir. Ana sayfada belirttiğimiz tutarın üzerinde alışveriş yapılması halinde kargo ücretini biz karşılamaktayız.

Bize neler sormak istersiniz ?


    Sepetim (0 Ürün)

    Sepetin şu an boş.

    Open chat
    WhatsApp İletişim