ÜYE BİLGİLERİ

Üye olurken ve sipariş verirken girdiğiniz tüm bilgilere, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak sadece siz ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi “Hesabım >Hesap Bilgilerim” bölümünden değiştirebilirsiniz.

Kişisel iletişim bilgileriniz (Ad, Soyad, Adres, Telefon, e-posta vb.) hiç bir şekilde üçüncü şahıs ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Haber, duyuru, yenilik, indirim, kampanyaları ve promosyon duyuruları e-posta adresinize isteğiniz kapsamında ve onayınız alınarak gönderilir. Bilgilendirme amaçlı e-posta almak istemiyorsanız Hesabım > Bülten Aboneliği bölümünden Hayır seçeneğini seçelim.

antepyoreselurunler.com’ da Cookie kullanılır. İsteklerinize yönelik ve ilgilendiğiniz alanlarda içerik ve bilgi hizmeti sunmak, tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizi saklı tutmak, alışveriş sepetinizi kayıtlı tutmak ve aynı reklamların ardı ardına görülmesini engellemek için Cookie’lerden yararlanılır.

antepyoreselurunler.com internet sitesinde başka sitelere link-bağlantı verilebilir. antepyoreselurunler.com, link-bağlantı kurulan bu sitelerin güvenlik & gizlilik ilkeleri ve içeriklerinden sorumlu değildir.

KREDİ KARTI BİLGİLERİ

Kredi kartı ile sipariş verildiğinde; kartın bağlı olduğu banka ile antepyoreselurunler.com sistemi otomatik olarak bağlantı kurar.

antepyoreselurunler.com hiç bir şekilde müşterinin kredi kartına ait bilgileri görmemekte ve hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerini kayıt edememektedir. Bilgiler 128 Bit Rapid SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileri antepyoreselurunler.com web sitesinde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.

antepyoreselurunler.com da yayınlanan yazı, resim ve grafikler üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.